تاریخچه,معرفی مختصر, افتخارات و گواهینامه های بین الملی

سپهر کویر یزد تولید کننده و پیشگام در صنعت پلیمر و پلاستیک در سال ۱۳۸۳ هجری شمسی فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود و در حال حاضر با یکی از بزرگترین و مدرن ترین خطوط چاپ و بسته بندی کشور در خدمت رشد هر چه بیشتر صنعت بسته بندی کشور می باشد.
استاندارد سازی محصولات، بهبود کیفیت، توسعه و تنوع تولیدات و محصولات، پوشش بازارهای داخلی، گسترش صادرات و نفوذ به بازارهای خارجی سرلوحه فعالیت سپهر کویر یزد بوده و می باشد.
سپهر کویر یزد با توجه به رویکرد چند ساله و دارا بودن دانش فنی و افراد متخصص ، فن آوری و تجهیزات پیشرفته و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه افتخار همکاری با ستاره های صنعت در بخش های مختلف را داشته است و هم اکنون جایگاه ویژه ای در بین تولید کنندگان صنایع غذایی، بهداشتی، مواد معدنی، شیمیایی، پتروشیمی و کشاورزی برای خود ایجاد کرده است.
سپهر کویر یزد با امضاء قرارداد همکاری با شرکت های معتبر بین المللی جهت تامین مواد اولیه و افزودنیها کیفیتی بی نظیر و با قیمت مناسب را برای آسودگی خیال شما به ارمغان می آورد. این مجموعه دارای واحد تحقیق و توسعه ( R& D) در جهت به روز رسانی دانش فنی و ماشین آلات صنعتی خود و همچنین آزمایشگاه مدرن در زمینه کنترل و تضمین کیفیت جهت تولید محصولاتی با استانداردهای جهانی می باشد.